Menu:

mecze live

 

Reklama:


meczyki

 

 

 

 

 

 

RSS
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz

URZ─äD MIASTA

Patronat medialny

PARTNERZY

WSPÓ┼üPRACUJEMY

mecze live

FOTO BLOG

Leszka
Przeborowskiego

 

 

PATRONAT MEDIALNY

 

=============

REDAKCJE

 

=========

KOMUNIKACJA

Sport

meczyki

Poka┼╝ aktualno┼Ťci z roku:

Trener Ślepska Malow o meczach...

09.11.2019

Badminton. Zwyci─Östwa na inauguracj─Ö

03.11.2019

Dwa zwyci─Östwa suwalskich badmintonistów

na inauguracj─Ö LOTTO EKSTRALIGA BADMINTONA

Suwałki, 02-11-2019

W pierwszym starciu na kortach suwalskiej hali OSiR - suwalczanie pokonali g┼éadko, badmintonistów z Gda┼äska, w starciu drugim napotkali na opór adeptów szko┼éy mistrzostwa sportowego z Bia┼éegostoku i zwyci─Ö┼╝yli tylko 5:2.



W pierwszym zdecydowanie pokonali dru┼╝yn─Ö Sportowa Politechnika Gda┼äsk 7:0
Jeden z kibiców podsumowa┼é ten mecz — to tzw. mecz do jednej bramki. I tak by┼éo, podopieczni Jerzego Do┼éhana górowali nad przeciwnikami, od pocz─ůtku do ko┼äca rywalizacji - nie by┼éo sytuacji, by straci─ç chocia┼╝ jednego seta.
Udanie w tym meczu zadebiutowa┼éa szesnastoletnia Ulijana Wolska, w grze pojedynczej pa┼ä pokona┼éa Emile Korpus 
15-9 i 15-4.
Oprócz wspomnianej Ulijany debiut w suwalskiej dru┼╝ynie zanotowa┼éa Karolina Szubert, walnie przyczyniaj─ůc si─Ö do zwyci─Östwa w grze podwójnej pa┼ä.
W┼Ťród panów zadebiutowa┼é w SKB Litpol-Malow Przemek Szyd┼éowski (wychowanek Technika G┼éubczyce).
Dru┼╝yna SKB Litpol-Malow przesz┼éa w tym roku du┼╝─ů modernizacj─Ö sk┼éadu, pozostali w dru┼╝ynie do┼Ťwiadczeni zawodnicy m.in.: Micha┼é ┼üogosz, ┼üukasz More┼ä, Kamila Augustyn, Monika Bie┼äkowska, a wspiera─ç ich b─Öd─ů m┼éodzi perspektywiczni zawodnicy: Anastazja Khomich (17 lat), Uljana Wolska (16 lat), Karolina Szubert (17 lat),
Michał Sobolewski (20 lat), Przemysław Szydłowski (23 lata), Mateusz Świerczyński (24 lata).



WYNIKI:
MS1
Michał SOBOLEWSKI -Jakub GAŁĄZKA
15-5 15-4
MS2
Mateusz 
┼ÜWIERCZY┼âSKI - Bartosz GROCHOWSKI
15-7 15-11
WS1
Anastasiya 
KHOMICH - Marcelina FRANCZUK
15-3 15-7
WS2
Ulyana 
VOLSKAYA - Emila KORPUS
15-9 15-4
MD
┼üukasz MORE┼â/Przemys┼éaw 
SZYD┼üOWSKI - Jakub GA┼é─äZKA/Micha┼é SUSKI
15-9 15-10
WD
Anastasiya KHOMICH/Karolina 
SZUBERT - Emila KORPUS/Aleksandra PAPRZYCKA
15-11 15-12
XD
Kamila AUGUSTYN/Przemys┼éaw 
SZYD┼üOWSKI - Marcelina FRANCZUK/Jerzy SZA┼üAPSKI
15-3 15-6

SKB Litpol-Malow Suwa┼éki – OSSM SMS Bia┼éystok 5:2

W drugim meczu suwalczanie, zdecydowanie pokonali OSSM SMS Bia┼éystok 5:2.
W starciu z podopiecznymi Paw┼éa Lenkiewicza swój pojedynek w grze pojedynczej przegra┼é Micha┼é Sobolewski. Micha┼é musia┼é prze┼╝y─ç gorycz pora┼╝ki z Robertem Cybulskim. Za wiele suwalczanin w tym pojedynku nie móg┼é zdzia┼éa─ç, na korcie rz─ůdzi┼é Robert — rozdziela┼é lotki i zdobywa┼é punkt po punkcie, Micha┼é pope┼énia┼é b┼é─ůd za b┼é─Ödem — wida─ç by┼éo zdenerwowanie i si┼é─Ö walki, by prze┼éama─ç dominacj─Ö Roberta — jednak moc i umiej─Ötno┼Ťci podopiecznego Paw┼éa Lenkiewicza — dominowa┼éy i zwyci─Östwo w tym pojedynku zas┼éu┼╝enie przypad┼éo zawodnikowi OSSM SMS Bia┼éystok.

Drugi przegrany dla suwalczan pojedynek przypad┼é na gr─Ö mieszan─ů. Do┼Ťwiadczona Kamila Augustyn wspólnie z Przemkiem Szyd┼éowskim nie dali rady wspaniale dysponowanemu w tym dniu Robertowi Cybulskiemu/Wiktorii Adamek. Pojedynek trwa┼é trzy sety i dostarczy┼é, suwalskiej publiczno┼Ťci to na co, czekaj─ů — wiele emocji i tzw. dreszczyk sportowy. Walka trwa┼éa przez trzy sety, a badmintoni┼Ťci zdobywali punkt za punkt. Jednak w lotkach decyduj─ůcych o zwyci─Östwie suwalczanie pope┼énili b┼é─Ödy i musieli zej┼Ť─ç z kortu pokonani.

WYNIKI:
MS1
Micha┼é 
SOBOLEWSKI - Robert CYBULSKI
8-15 6-15
MS2
Mateusz 
┼ÜWIERCZY┼âSKI - Szymon MACI─äG
15-5 15-7
WS1
Anastasiya 
KHOMICH - Anna DUDA
15-8 15-8
WS2
Kamila 
AUGUSTYN - Aleksandra RADZISZEWSKA
15-10 15-6
MD
┼üukasz MORE┼â/Przemys┼éaw 
SZYD┼üOWSKI - Konrad P┼üOCH/Dominik ZI─śTEK
15-13 15-6
WD
Anastasiya KHOMICH/Karolina 
SZUBERT - Wiktoria ADAMEK/Aleksandra GOSZCZY┼âSKA
15-12 15-13
XD
Kamila AUGUSTYN/Przemys┼éaw 
SZYD┼üOWSKI - Wiktoria ADAMEK/Robert CYBULSKI
15-13 10-15 13-15

Po grze suwalskich badmintonistów w dwóch meczach mo┼╝na wysun─ů─ç wnioski, ┼╝e zarz─ůd klubu powinien by─ç zadowolony — m┼éodzi suwalscy badmintoni┼Ťci, powinni nadal tworzy─ç histori─Ö polskiego badmintona przez najbli┼╝sze lata.
M┼éodzie┼╝ ma predyspozycje i powinna zast─ůpi─ç do┼Ťwiadczonych, ale ju┼╝ odchodz─ůcych w przysz┼éo┼Ťci na sportow─ů emerytur─Ö: Micha┼éa ┼üogosza, ┼üukasza Morenia, Kamil─Ö Augustyn, Monik─Ö Bie┼äkowska — chocia┼╝ sportowego talentu i do┼Ťwiadczenia starczy pewnie jeszcze na kilka sezonów.

 

 

Trzeci mecz to pojedynek OSSM SMS Białystok - Sportowa Politechnika Gdańsk

M┼éodzi badmintoni┼Ťci z Bia┼éegostoku - podopieczni Paw┼éa Lenkiewicza zdecydowane górowali umiej─Ötno┼Ťciami nad badmintonistami z Gda┼äska pokonuj─ůc podopiecznych Rafa┼éa Kasprówa 6:1.

 

OSSM-SMS Białystok - Sportowa Politechnika Gdańsk: 6-1

 

WYNIKI:

MS1

Szymon MACIĄG - Michał SUSKI

15-8 14-15 15-13

MS2

Dawid PERKOWSKI - Bartosz GROCHOWSKI

7-15 13-15

WS1

Anna DUDA - Marcelina FRANCZUK

15-7 15-11

WS2

Aleksandra RADZISZEWSKA - Emila KORPUS

15-6 15-9

MD

Konrad P┼üOCH/Dominik ZI─śTEK - Rafa┼é KASPRÓW/Micha┼é SUSKI

15-12 15-6

WD

Wiktoria ADAMEK/Aleksandra GOSZCZYŃSKA - Emila KORPUS/Aleksandra PAPRZYCKA

15-6 15-3

XD

Wiktoria ADAMEK/Robert CYBULSKI - Marcelina FRANCZUK/Rafa┼é KASPRÓW

15-6 15-13

 

--------------

Wyniki I runda LOTTO EKSTRALIGA Badmintona
SKB LITPOL-MALOW Suwa┼éki — Sportowa Politechnika Gda┼äsk 7:0
SKB LITPOL-MALOW Suwa┼éki — OSSM-SMS Bia┼éystok 5:2
OSSM-SMS Bia┼éystok — Sportowa Politechnika Gda┼äsk 6:1
UKS Plesbad Pszczyna — BENINCA UKS Feniks K─Ödzierzyn-Ko┼║le 5:2
AZS AGH Kraków — UKS Unia Bieru┼ä 6:1
UKS Unia Bieru┼ä — BENINCA UKS Feniks K─Ödzierzyn-Ko┼║le 5:2
AZS AGH Kraków — UKS Plesbad Pszczyna 6:1
UKS Plesbad Pszczyna — UKS Unia Bieru┼ä 4:3
AZS AGH Kraków — BENINCA UKS Feniks K─Ödzierzyn-Ko┼║le    7:0
CT Arena HAWEL Academy — KS Chojnik Jelenia Góra 6:1
UKS Hubal Bia┼éystok — KS Chojnik Jelenia Góra 5:2
UKS Hubal Bia┼éystok — CT Arena HAWEL Academy 5:2
ABRM Warszawa — MKS Stal Nowa D─Öba 6:1
UKS Aktywna Pi─ůtka Przemy┼Ťl — KU AZS UM ┼üód┼║ 2:5
ABRM Warszawa — KU AZS UM ┼üód┼║ 6:1
UKS Aktywna Pi─ůtka Przemy┼Ťl — MKS Stal Nowa D─Öba 6:1
ABRM Warszawa — UKS Aktywna Pi─ůtka Przemy┼Ťl 6:1
KU AZS UM ┼üód┼║ — MKS Stal Nowa D─Öba 7:0
Pierwszym liderem jest AZS AGH Kraków przed ABRM Warszawa, trzeci w tabeli jest SKB LItPOL-MALOW, a czawarty HUBAL Bia┼éystok.

 

Cenne zwyci─Östwo suwalskich Wigier

19.10.2019

Ślepsk Malow lepszy od Trefla Gdańsk

05.10.2019

Sukces suwalskich badmintonist├│w

29.09.2019

Sukces suwalskich badmintonistów

 

Do udanych , nale┼╝y zaliczy─ç udzia┼é suwalskich, m┼éodych badmintonistów w Mazovia Junior CUP – Zielonka 2019.

Dwa medale z┼éote, jeden srebrny, jeden br─ůzowy i czwarte miejsce w gzre podwójnej ch┼éopców U17 – a w punktacji klubów Suwalski Klub Badmintona zdoby┼é trzecie miejsce w┼Ťród startuj─ůcych klubów.

Złota wywalczyły w U17 - Ulyana Volskaya i w U11 Aleksandra Wasilewska.

W┼Ťród najlepszych zameldowa┼éy si─Ö dwie pary debla ch┼éopców U17, jednak obydwie pary przegra┼éy ze z┼éotymi medalistami par─ů Dominik Kwinta /Piotr Liszka z Technika G┼éubczyce – Micha┼é Aleksandrowicz/Mateusz Ho┼éub w pó┼éfinale, a w finale - Jan Filipowicz/Sebastian Lenczewski.

W grze mieszanej br─ůzowy medal zdoby┼éa para Ulyana Volskaya/ Micha┼é Aleksandrowicz
 

 

BS U17

(SKB Suwałki: Mateusz Holub - dotarł do ćwierćfinału, Michał Aleksandrowicz - dotarł do czwartej rundy,

Jan Filipowicz - dotarł do drugiej rundy, Sebastian Lenczewski - dotarł do trzeciej rundy)

 

WYNIKI:

BS U17

Mateusz Hołub - Aleksander Mitroszewski

17-21 21-18 21-18

Mateusz Hołub - Jacob Toczek

21-17 21-11

Mateusz Ho┼éub - Jakub Kolasi┼äski 

21-12 21-10

Kacper Górniak - Mateusz Ho┼éub 

21-19 21-11

Maksymilian Danielak - Jan Filipowicz

21-11 21-8

Sebastian Lenczewski - Gustaw Karzel

21-6 21-12

Sebastian Lenczewski - Jan Frańczak

9-21 11-21

Michał Aleksandrowicz - Piotr Liszka

21-11 21-19

Michał Aleksandrowicz - Franciszek Kamiński

20-22 21-17 21-8

Michał Aleksandrowicz - Dominik Kwinta

15-21 12-21 ( mecz o ćwierćfinał)

 

 

BD U17 (SKB Suwałki: Jan Filipowicz/Sebastian Lenczewski - drugie miejsce , Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub - czwarte miejsce

w meczu o br─ůzowy medal Alekandrowicz/Ho┼éub ulegli Piotr Tomaszewski/Bartosz Wata 15-21 21-19 21-12

 

Wyniki: Kamil Skwierczyński/Jakub Waloszek - Jan Filipowicz/Sebastian Lenczewski

12-21 10-21

Kajetan Baranowski/Mateusz Podkowiński - Jan Filipowicz/Sebastian Lenczewski

18-21 18-21

Michał Szczypka /Jacob Toczek - Jan Filipowicz/Sebastian Lenczewski

21-12 11-21 16-21

Jan Filipowicz/Sebastian Lenczewski - Piotr Tomaszewski/Bartosz Wata

21-17 21-14

Dominik Kwinta/Piotr Liszka - Jan Filipowicz/Sebastian Lenczewski

18-21 21-17 21-17 (Finał)

Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub - Franciszek Kamiński/Kacper Zychowicz

21-14 21-14

Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub - Jakub Mikołajczyk/Mateusz Rawiak

16-21 21-9 21-12

Dominik Kwinta/Piotr Liszka -Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub

21-19 23-21 (Pó┼éfina┼é)

Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub - Piotr Tomaszewski/Bartosz Wata

21-15 19-21 12-21

-----------------------

GS U17 (SKB Suwałki: Ulyana Volskaya) - pierwsze miejsce w turnieju Mazovia Junior CUP

Wyniki: Ulyana Volskaya - Maria Junczewska

21-7 21-5

Amelia Bukowińska - Ulyana Volskaya

5-21 0-21

Ulyana Volskaya - Dominika Gajda

21-6 21-10

Ulyana Volskaya - Katarzyna Kisielewska

 

--------------------------------------

XD U17 (SKB Suwałki: Michał Aleksandrowicz, Ulyana Volskaya)

Wyniki: Franciszek D─ůbrowski/ Klaudia Gliwi┼äska - Micha┼é Aleksandrowicz/Ulyana Volskaya

4-21 7-21

Michał Aleksandrowicz/Ulyana Volskaya - Jacob Toczek/Aleksandra Wrońska

21-7 21-8

Anna Czuchra/Julia Piwowar - Ahata Kandratsyeva (Bia┼éoru┼Ť)/Ulyana Volskaya

21-16 21-14

Michał Aleksandrowicz/Ulyana Volskaya - Kamil Kisielewski/Katarzyna Kisielewska

23-21 26-24

Michał Aleksandrowicz/Ulyana Volskaya - Szymon Ślepecki/Martyna Kowalczyk

12-21 16-21

Dawid Perkowski/Anastasiia Kosenchuk - Michał Aleksandrowicz/Ulyana Volskaya

10-21 6-21

21-8 22-20

Marta Styczyńska - Ulyana Volskaya

14-21 7-21

Anna Czuchra - Ulyana Volskaya

12-21 13-21

 

 

----------------

 

GS U13 (SKB Suwałki: Aleksandra Wasilewska, Wiktoria Banaszewska)

Sonia ┼╗wan - Aleksandra Wasilewska

21-7 21-14

Anna Paruszewska - Wiktoria Banaszewska

21-16 11-21 21-14

 

GD U 13 (SKB Suwałki: Wiktoria Banaszewska/Aleksandra Wilczewska)

Wiktoria Banaszewska/Aleksandra Wilczewska - Hanna Banaszak/Sonia ┼╗wan

12-21 21-16 24-26

Pierwsze miejsce: Anna Ciereszko/Maja Janko (Technik Głubczyce)

 

 

XD U13 (SKB Suwałki:Kacper Węgrowski/Wiktoria Banaszewska, Jan Szeszko/Aleksandra Wilczewska)

Wyniki: Jan Szeszko/Aleksandra Wilczewska – Miko┼éaj Morawski/Sonia ┼╗wa┼ä

13:21 16:21

Krzysztof Podkowiński/Maja Janko - Kacper Węgrowski/Wiktoria Banaszewska

21-12 21-7

Pierwsze miejsce; Mikołaj Morawski (KS Badminton Kobierzyce)/ Sonia Żwan (AZS UW Warszawa)

 

Kategoria najmłodsza

GS U11 (SKB Suwałki: Aleksandra Wasilewska)

Aleksandra zwyciężyła w Mazovia Junior Cup

Wyniki:Vesna Urbanovskaya (Bia┼éoru┼Ť) - Aleksandra Wasilewska

7-21 7-21

Antonina Wnuk - Aleksandra Wasilewska

12-21 6-21

Aleksandra Wasilewska - Agata Szabat

21-5 21-9

Aleksandra Wasilewska - Ekaterina Ivendikova (Bia┼éoru┼Ť)

18-21 21-16 21-0 - Finał

 

 

 

 

M┼éodzi badmintoni┼Ťci rywalizowa─ç b─Öd─ů...

27.09.2019

Do Zielonki pod Warszaw─ů wybrali si─Ö suwalscy badmintoni┼Ťci, b─Öd─ů rywalizowa─ç 27-29 wrze┼Ťnia br., - XIX MAZOVIA JUNIOR CUP. M┼éodzi badmintoni┼Ťci rywalizowa─ç b─Öd─ů w kategoriach U11, U13, U17. W hali O┼Ťrodka Kultury i Sportu w Zielonce wyst─ůpi 230 z Polski i Bia┼éorusi. Suwalski Klub Badmintona reprezentowa─ç b─Öd─ů w kat. M┼éodzików M┼éodszych: Jan Szeszko, Kacper W─Ögrowski, Jacek Osiecki. Dziewcz─Öta: Aleksandra Wilczewska, Wiktoria Banaszewska, Aleksandra Wasilewska.

W kat. Juniorów M┼éodszych. Ch┼éopcy: Micha┼é Aleksandrowicz, Mateusz Ho┼éub, Jan Filipowicz, Sebastian Lenczewski. Dziewcz─Öta: Ulyana Volskaya. W kategorii U 11 Aleksandra Wasilewska.

┼╗yczymy podopiecznym Jerzego Do┼éhana jak najwi─Öcej sukcesów.

MKS Ślepsk Malow Suwałki - Shakhtior Soligorsk

25.09.2019

MKS ┼Ülepsk Malow Suwa┼éki - Shakhtior Soligorsk 

3:1 (25:23, 25:19, 25:19 + 21:25)

Przed w┼éasn─ů publiczno┼Ťci─ů MKS ┼Ülepsk Malow rozegra┼é mecz kontrolny z utytu┼éowanym zespo┼éem z Bia┼éorusi Szachtiorem Soligorsk.
Podopieczni Andrzeja Kowala zwyci─Ö┼╝yli wczterech setach 3:1. (Uzgodniono, ┼╝e mecz rozegany zostanie w czterech setach).
Mecz chocia┼╝ - to tylko etap przygotowa┼ä do staru w PLUS Lidze suwalskich siatkarzy, móg┼é si─Ö kilkudziesi─Öciu
kibicom zasiadaj─ůcym w hali OSiR podoba─ç, bo poziom by┼é naprawd─Ö wysoki.
 
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Shakhtior Soligorsk 3:1 (25:23, 25:19, 25:19 + 21:25)
 
Ślepsk Malow - zagrał w składzie:
99 ┼╗ukowski Dominik, 2 Szwaradki Patryk, 4 Siek Wojciech, 7 Skrzypkowski Kamil, 8 Klinkenberg Kevin,
9 Szersze┼ä Nicolas, 10 Bo┼é─ůd┼║ Bart┼éomiej, 11 Takvam Andreas, 12 Rudzewicz ┼üuksz,
13 Rohnka Jakub, 14 Sapiński Cezary, 16 (L1) Filipowicz Paweł,
18 (C) Gonciarz Kacper, 82 (L2) Stańczak Adrian
Trener - Kowal Andrzej, Asystent - Mielnik Mateusz, Drugi asystent - Ku┼Ťmierz Mateusz
 
Shakhtior Soligorsk:1 Radziuk Andrey, 6 Babkevich Vladislav, 8 Shmat Vyachasly, 9 Protasenaya Andrey,
13 Burau Ilya, 14 (L1) Marczenko Andrey, 15 Tevkun Vladimir, 16 Vash Dmitry, 17 Khmialeuski Aleh,
18 Shkredau Maksim, 20 Hretski Yevgeniy, 21 (C) Kurash Aliaksei, 22 (L2) Zaborouski Stanislav, 23 Pavlovich Danilo
Trener - Bieksza Wiktor, Aystent - Dubina Iwan.
 

Walka o ćwierćfinał

21.09.2019

Walka o ćwierćfinał YONEX Polish International 2019 - Bieruń

Od czasu 4:58:00

Michał SOBOLEWSKI /Nestor GABRYSIAK - Robert Cybulski/Przemysław Szydłowski. 13:21, 11:21

Michał Sobolewski walczy o ćwierćfinał

21.09.2019

YONEX Polish International 2019 - Bieru┼ä

W pierwszej rundzie gry podwójnej m─Ö┼╝czyzn bardzo dobrze spisa┼é si─Ö debel Micha┼é Sobolewski/Nestor Gabrysiak (SKB Suwa┼éki/Kometa Sianów)- pokonali par─Ö z Austrii w trzech setach Janika Meczejka, Kiliana Meusburgera.
Micha┼é SOBOLEWSKI /Nestor GABRYSIAK -Jannik MACZEJKA/Kilian MEUSBURGER (Austria)18:21, 21:18, 21:19

Mecz I rundy mo┼╝na obejrze─ç od czasu 11:09:1 na kanale youtube:https://www.youtube.com/watch?v=7oAkTDS0i6U

Dzisiaj (21.09) o godz. 14:40 zagraj─ů o ─çwier─çfina┼é turnieju z par─ů Robert Cybulski/Przemys┼éaw Szyd┼éowski -zapraszamy do ┼Ťledzenia relacji na kanale YouTube Badminton EuropeYONEX Polish International 2019 - Bieru┼ä

Wigry Suwałki 0:0 Stomil Olsztyn

21.09.2019

Wigry 0:0 Stomil

Wigry: 33. Dominik K─ůkolewski - 21. Konrad Matuszewski, 34. Adrian Piekarski (72, 10. Micha┼é ┼╗ebrakowski), 4. Dawid So┼édecki, 44. Adrian Karankiewicz, 22. Joel Huertas - 27. Robert Bartczak, 64. ┼üukasz Sosnowski (63, 8. Micha┼é Ozga), 6. Grzegorz Aftyka - 9. Kamil Sabi┼é┼éo, 77. Cezary Sauczek (90, 2. Pawe┼é Gierach).


Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 97. Wiktor Biedrzycki, 96. O┼éeh Tarasenko, 3. Lukáš Kubá┼ł - 11. Mateusz Gancarczyk, 90. Waldemar Gancarczyk, 63. Wojciech Hajda, 5. Grzegorz Lech (75, 70. Mateusz Cetnarski), 10. Artur Siemaszko (65, 27. Oktawian Skrzecz) - 9. Szymon Sobczak (90, 15. Jakub Tec┼éaw).

┼╝ó┼éte kartki: Karankiewicz, Ozga, So┼édecki, Matuszewski - Hajda, Tarasenko.

s─Ödziowa┼é: 
Mateusz Z┼éotnicki (Lublin).

Wiesław Kamiński - prezes SUWALSKIE TOWARZYSTWO TENISOWE

08.09.2019

Wigry 2:3 Puszcza

08.09.2019

Kolejna wygrana polskich koszykarzy

06.09.2019