Menu:

mecze live

 

Reklama:


meczyki

 

 

 

 

 

 

RSS
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz
  • Zobacz

URZĄD MIASTA

Patronat medialny

PARTNERZY

WSPÓŁPRACUJEMY

mecze live

FOTO BLOG

Leszka
Przeborowskiego

 

 

PATRONAT MEDIALNY

 

=============

REDAKCJE

 

=========

KOMUNIKACJA

 

 

 

 

 

Budowane przez nas systemy mogą zostać wykorzystane w celu monitoringu, diagnostyki, a także automatyzacji i sterowania procesami we wszystkich dziedzinach przemysłu jak również zastosowaniach domowych...

 

 

Aktualności

Radość w Suwałkach

08.12.2019

Radość w Suwałkach

Zwycięski, wyjazdowy mecz Ślepsk Malow z siatkarzami Radomia - Cerrad Enea Czarni Radom.
W dotychczasowych starciach suwalczanie mieli bilans ujemny, zwycięsko z tych starć wychodzili tylko radomianie, ostatni raz suwalczanie i radomianie spotkali
się na parkiecie I ligi w 2012 roku i o tych starciach należy w Suwałkach jak najszybciej zapomnieć.

Przed spotkaniem w Radomiu — kibice i zawodnicy myśleli, że kiedyś musi się stać, że z boiska z wielka radością zejdą suwalczanie, a nie radomianie.
I tak było w sobotni wieczór — passę przełamali podopieczni Andrzeja Kowala i to na dodatek na boisku radomszczan.
Ligowy mecz suwalczanie rozpoczęli od zwycięstwa w pierwszym secie i to dosyć łatwo.
W pierwszym secie wymiana ciosów trwała tylko do 8. punktu, później rozpędzona lokomotywa suwalczan zdobywała punkt po punkcie i uciekła gospodarzom na bezpieczną odległość
i pokonała radomian 25:18.
W drugiej odsłonie obudzili się siatkarze Cerrad Enea Czarni Radom i wrócili do gry — pokazali, że w siatkówkę grać potrafią i to na wysokim poziomie.
Gospodarze drugi set wygrali po emocjonującej grze 25:20 i wszyscy myśleli, że gospodarze wrócili na prawidłowe tory.
Tak stało się w trzecim secie — gospodarze wygrali i prowadzili już 2:1.
Trzeci set — to nie koniec rywalizacji, jak większość kibiców gospodarzy myślała - okazało się, że Ślepsk Malow za chwilę wrócił do gry.
Siatkarze Ślepsk Malow — jak by powiedziała młodzież dostali pałera, wygrali seta do 20 i stan meczu 2:2.
O sukcesie miał decydować tie breakers.
W decydującym starciu podopieczni Andrzeja Kowala pokazali klasę i gładko pokonali gospodarzy 15:7.
Klasę w meczu z Cerrad Enea Czarni Radom pokazał Bartłomiej Bołądź (MVP), Nikola Szerszeń, Andreas Takvam.
Duży udział w sobotnim zycięstwie nad Cerrad Enea Czarni Radom mieli najbardziej zasłużeni dla suwalskiej siatkówki Kamil Skrzypkowski i Łukasz Rudzewicz- kąśliwe serwisy Łukasza typu float sprawiały gospodarzom wiele problemów, a nam radości i punkty.
Gratulujemy podopiecznym Andrzeja Kowala zwycięstwa i czekamy na kolejne!

Cerrad Enea Czarni Radom – Ślepsk Malow Suwałki 2:3 (18:25, 25:20, 25:23, 18:25, 7:15)

Cerrad Enea Czarni Radom: Vinčić 1, Protopsaltis 10, Pajenk 9, Butryn 27, Włodarczyk 7, Ostrowski 3, Ruciak (l), Masłowski (l) oraz Kędzierski, Grzechnik, Sander 8, Firszt 2, Filip 4.

Ślepsk Malow Suwałki: Tuaniga 6, Szerszeń 25, Siek 3, Bołądź 33, Rohnka 5, Takvam 5 oraz Filipowicz (l), Stańczak (l), Szwaradzki 1, Skrzypkowski 4, Rudzewicz 5. Trener: Kowal.

MVP: Bołądź (Ślepsk Malow Suwałki).

Dla kibiców kilka pięknych zdjęć Radosława Milewskiego z TVS24.pl - z CUPRUM LUBIN

Suwalczanie Litpol-Malow liderem

08.12.2019

Kędzierzyn-Koźle, 7-8.12.2019 r.

 

BADMINTON, II runda Lotto Ekstraklasa Badmintona

Pewne i wysokie zwycięstwa suwalskich badmintonistów.

W drugiej rundzie walki o drużynowe mistrzostwo Polski suwalczanie musieli pokonać prawie 700 km, by na kortach klubu Bennica Kiedzierzyn-Koźle stoczyć pojedynki z gospodarzami oraz KS Chojnik Jelenia Góra i UKS Aktywna Piątka Przemyśl.

Podopieczni Jerzego Dołhana zdecydowanie trzy razy po 7:0 pokonali rywali.
Trener mógł i skorzystał z tej możliwości — mieszać w ustawieniach, roszady nie miały wpływu na końcowy wynik, a dały trenerowi pogląd i możliwości ustawienia par w innych meczach.

Z gospodarzami Bennica Kiędzierzyn-Koźle, trzysetowe pojedynki rozegrali: Michał Sobolewski (mecz trwał 39 min) - Michał uległ w pierwszym secie Michałowi Kaźmierczakowi,
trzy sety musieli rozegrać Karolina Szubert/Przemysław Szydłowski, którzy stoczyli 30 minutowy — wyrównany pojedynek z parą Jankowska/Kaźmierczak - w drugim secie suwalczanie schodzili z kortu pokonani, jednak doświadczenie i umiejętności pozwoliły suwalczanom cieszyć się ze zwycięstwa.
Zwycięstwo nad gospodarzami pewnie 7:0

Drugie starcie i pewne zwycięstwo 7:0 nad KS Chojnik Jelenia Góra: 7-0
Mecz bez historii, suwalczanie górowali nad rywalami i wszystkie pojedynki kończyły się w dwóch setach.
Odnotować można tylko to, że w rekordowo krótkim czasie 11 minut Michał Sobolewski rozprawił się Jedrzejem Nowakiem 15-8,15-8.

Trzeci przeciwnik suwalczan UKS Aktywna Piątka Przemyśl mógł liczyć tylko na przypadek i szczęście.
Światełko w tunelu dla badmintonistek z Podkarpacia: Aleksandra Białek/Katarzyna Kutacha pokazało się w grze podwójnej pań,
stoczyły ponad 30-minutowy pojedynek z Anastazją Chomicz/Karoliną Szubert, i wygrały drugiego seta 15-14.
I to wszystko, na co było stać dziewczyny z Przemyśla. Suwalczanki wygrały 2:1 (15-11, 14-15, 15-10).
Do Suwałk badmintoniści Litpol-Malow wracają z trzema zwycięstwami po 7:0 i obejmują w tabeli pozycję nr 1.

***

Wyniki szczegółowe w poszczególnych meczach:
BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle - SKB LITPOL-MALOW Suwałki: 0-7
MS 1
Michał KAŹMIERCZAK- Michał SOBOLEWSKI
15-12 10-15 13-15
MS2
Mikołaj SZYMANOWSKI - Mateusz ŚWIERCZYŃSKI
8-15 7-15
WS1
Zuzanna JANKOWSKA - Anastasiya KHOMICH
10-15 4-15
WS2
Dominika GAJDA - Kamila AUGUSTYN
13-15 7-15
MD
Karol BUDNY/Mikołaj SZYMANOWSKI - Przemysław SZYDŁOWSKI/Michał ŁOGOSZ
10-15 6-15
WD
Julia DZIALUK/Julia PROKOPCZUK - Kamila AUGUSTYN/Monika BIEŃKOWSKA
10-15 9-15
XD
Zuzanna JANKOWSKA/Michał KAŹMIERCZAK - Karolina SZUBERT/Przemysław SZYDŁOWSKI
10-15 15-12 12-15

SKB LITPOL-MALOW Suwałki - KS Chojnik Jelenia Góra: 7-0
MS1
Michał SOBOLEWSKI - Jędrzej NOWAK
15-8 15-8
MS2
Mateusz ŚWIERCZYŃSKI - Paweł ONYŚKO
15-8 15-5
WS1
Anastasiya KHOMICH - Gabriela SOKOŁOWSKA
15-6 15-4
WS2
Kamila AUGUSTYN - Dominika CHOJNACKA
15-7 15-6
MD
Przemysław SZYDŁOWSKI/Michał ŁOGOSZ - Piotr GAJDA/Paweł ONYŚKO
15-6 15-5
WD
Monika BIEŃKOWSKA/Karolina SZUBERT - Beta KORKUŚ/Gabriela SOKOŁOWSKA
15-3 15-2
XD
Anastasiya KHOMICH/Przemysław SZYDŁOWSKI - Dominika CHOJNACKA/Piotr GAJDA
15-4 15-6

SKB LITPOL-MALOW Suwałki - UKS Aktywna Piątka Przemyśl 7-0

MS1
Michał SOBOLEWSKI - Sergey GARIST
15-12 15-11
MS2
Mateusz ŚWIERCZYŃSKI - Michał MATYSIAK
15-11 15-11
WS1
Anastasiya KHOMICH - Agnes KOROSI
15-12 15-11
WS2
Kamila AUGUSTYN - Aleksandra BIAŁEK
15-8 15-9
MD
Przemysław SZYDŁOWSKI/Michał ŁOGOSZ - Patryk KORDEK/Maciej MATUSZ
15-8 15-6
WD
Anastasiya KHOMICH/Karolina SZUBERT - Aleksandra BIAŁEK
Katarzyna KUTACHA
15-11 14-15 15-10
XD
Michał ŁOGOSZ/Kamila AUGUSTYN - Sergey GARIST/Agnes KOROSI
15-7 7-15 15-6

TABELA
DMP

1 SKB LITPOL-MALOW Suwałki
2 ABRM Warszawa
3 AZSAGH Kraków
4 UKS Hubal Białystok
5 KU AZS UM Łódź
6 OSSM-SMS Białystok
7 UKS Aktywna Piątka Przemyśl
8 CT Arena HAWEL Academy
9 UKS Unia Bieruń
10 UKS Plesbad Pszczyna
11 BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle
12 Sportowa Politechnika Gdańsk
13 MKS Stal Nowa Dęba
14 KS Chojnik Jelenia Góra

Wspólne korzenie

08.12.2019

Grali dla Olka

08.12.2019

SZLACHETNA PACZKA

08.12.2019

Dołącz do ZPiT Suwalszczyzna

05.12.2019

Uwaga, nabór! Dołącz do ZPiT Suwalszczyzna

 
Przedświąteczny okres to świetna okazja, żeby pomyśleć o swoich pasjach. A jeśli interesujecie się tańcem, nadarza się świetna okazja, żeby dołączyć do oklaskiwanego suwalskiego Zespołu Pieśni i Tańca Suwalszczyzna. Tym razem Zespół poszukuje chętnych do grupy dziecięcej (8-12) i młodzieżowej (13-15). W pakiecie wspaniała przygoda z tańcem, narodowym folklorem i lokalną historią, występy w kraju i za granicą, a wszystko w ciepłej, rodzinnej atmosferze zespołu, w którym tańczą pokolenia. Zachęcamy do odwiedzenia próby i spróbowania swoich sił.
 
Nabory odbędą się w dniach 10, 12 i 17 grudnia w godzinach 16.00-17.00 (grupa dziecięca, 8-12 lat) oraz 17.00-18.00 (grupa juniorska, 13-15 lat) w Suwalskim Ośrodku Kultury przy ul. Jana Pawła II 5, sala 2.15 (II piętro).
 
Zespół Pieśni i Tańca SUWALSZCZYZNA, laureat prestiżowej Nagrody Podlaska Marka, jest jednym z najstarszych zespołów folklorystycznych w Polsce. Od ponad 65 lat, obecnie pod kierunkiem Roberta Śliżewskiego, kontynuuje wielopokoleniowe dzieło, porywa do tańca, wzrusza i bawi popularyzując rodzimą kulturę. Ponad półwieczną pasję i umiejętności prezentował dotychczas na koncertach, festiwalach i tournées w Polsce i w 11 innych krajach: na Litwie, Białorusi, Ukrainie, Łotwie, w Estonii, Francji, Niemczech, Rosji, Belgii, Gruzji, Turcji. Często występuje na deskach macierzystej sceny, również obok uznanych artystów, jak np. w "Strasznym dworze" obok solistów Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie (11.11.2019). Zespół tworzą cztery grupy: „Filary" – grupa reprezentacyjna; „Patroni" – dorośli obywatele kontynuujący lokalne tradycje; „Dinozaury" – zrekonstruowana grupa tancerzy z lat 80. i „Dzieci Suwalszczyzny" – adepci przyszłej reprezentacji (samodzielnie już tańczący!). 
 

BADMINTON. I LIGA - GRUPA PÓŁNOCNA

04.12.2019

BADMINTON. I LIGA - GRUPA PÓŁNOCNA

Suwalski Klub Badmintona w tej klasie rozgrywek reprezentuje drużyna SKB Mona-Kontra.

Suwalczanie przegrali swój drugi mecz, tym razem z drużyną (na zdjęciu z lewej strony) UKS Hubal Białystok 2.
Suwalczanie po zaciętej rywalizacji ulegli 3:4 bardzo młodej drużynie, na co dzień trenującej w Hubalu.
Na tablicy widniał wynik 3:3, o zwycięstwie naszej drużyny miała zadecydować gra mieszana Joanna Szleszyńska-Łogosz z Piotr Ołów, mogli przysporzyć suwalczanom wiele radości — w trzysetowej walce musieli, uznać wyższość parze Julia Stankiewicz/Kamil Kisielewski z Białegostoku.

Najlepiej w tym meczu wypadły gry podwójne, panie Oksana Khomich z Jeleną Romaneckiene gładko pokonały Wiktorię Gabrel/Maje Karwowską 15-4, 15-13.
Po bardzo emocjonującej, stojącej na wysokim poziomie — panowie Marek Molenda/Kamil Raszkiewicz w trzech setach pokonali Aleksandra Mitroszewskiego/Mateusza Podkowińskiego 15-13, 12-15, 15-14.
Singiel kobiet wygrała także zawodniczka SKB Mona-Kontra Jelena Romaneckiene — pokonała Maję Karwowską 15-12, 15-9.
Z pozostałych starć zwycięsko wychodzili goście, zawodnicy UKS Hubal 2 Białystok.
Krzysztof Baranowski uległ Kamilowi Kisielewskiemu 13-15, 15-14, 12-15. Piotr Ołów musiał uznać wyższość Aleksandra Mitroszewskiego przegrywając 7-15, 12-15.
Oksana Khomich przegrała z Julią Stankiewicz 9-15, 12-15. Piotr Ołów/Joanna Szleszyńska-Łogosz przegrali 15-8, 12-15, 14-15 z Kamil Kisielewski/Julia Stankiewicz.

Na usprawiedliwienie poniesionych porażek w dotychczasowych meczach przez SKB Mona-Kontra, jest fakt, że drużyna w całości składa się z zawodników — amatorów.
Zawodnicy uprawiają badminton — rekreacyjnie nie uczestniczą, w regularnych treningach, a i lata młodości mają już za sobą.
Podjęli się rywalizacji na poziomie pierwszej ligi i chwała im za to, czy wygrają jakiś mecz, tego, jak to w sporcie bywa, nie da się przewidzieć.

ZAPROSZENIE E-Sport Arena

28.11.2019

ZAPROSZENIE

Zbliża się Suwałki E-Sport Arena, czyli największy festiwal esportu w Suwałkach. W dniach 14- 15 grudnia Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach gościć będzie fanów i graczy Counter-Strike: Global Offensive oraz FIFA 20. Osiem drużyn w CS:GO oraz trzydziestu dwóch graczy FIFA 20  zmierzy się o trofea i cenne nagrody. Kibice zbiorą się na trybunach, aby w niepowtarzalnej atmosferze śledzić pełne emocji rozgrywki, które zostały wsparte przez miasto Suwałki. Turniej to dwa dni pełne emocji nie tylko dla fanów esportu, ale dla każdego, kto zdecyduje się wziąć udział w wydarzeniu. Poza efektowną sceną i meczami, na uczestników czekać będzie  wiele stref i atrakcji przygotowanych przez organizatorów i partnerów wydarzenia.

Suwałki E-Sport Arena odbędzie się w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach.
14 grudnia o  godz. 11:00 rozpocznie się Ceremonia Otwarcia, po której zaczną się rozgrywki grupowe. Tego dnia też rozpocznie się widowisko i atrakcje dla publiczności. Zwycięzcy rozgrywek zmierzą się w wielkim finale 15 grudnia od godz. 10:00
Organizatorem wydarzenia oraz turnieju Counter-Strike: Global Offensive jest IT-LIFE! – organizator wielu wydarzeń e-sportowych z różnymi grami. Pasjonaci z zacięciem do e-sportu i organizacji wydarzeń.

Z trzema złotymi medalami

24.11.2019
Józefosław, 22-24.11.2019 r.
 
Z trzema złotymi medalami z GRAND PRIX POLSKI wracają suwalscy badmintoniści, zdybli jeszcze czwarte, piąte i szóste miejsce.
 
 
Badminton GRAND PRIX POLSKI ELITY, JUNIORÓW i MŁODZIKÓW.
Brawa dla suwalskich badmintonistów — przywiozą z GRAND PRIX POLSKI trzy złote medale.
Trzy medale ze złotego kruszcu przypadły wśród kat. ELITA w grze pojedynczej mężczyzn i tu najlepszy był suwalczanin Michał Sobolewski, wśród dziewcząt w grze pojedynczej do lat dziewiętnastu najlepszą była (17. latka) Anastazja Khomich.
 
Młoda suwalczanka zdobyła jeszcze złoty medal wspólnie z Pauliną Hankiewicz (ABRM Warszawa) w grze podwójnej pań.
 
JAK GRALI NASI ZAWODNICY podczas GRAND PRIX POLSKI:
W finale gry pojedynczej mężczyzn (Elita) - Michał Sobolewski pokonał Michała Kikosickiego (AZS UM Łódź) 21-13 21-16.
WYNIKI
Pozostałe rezultaty Michała Sobolewskiego
Michał Sobolewski - Piotr Gajda (KS Chojnik Jelenia Góra)
21-16 21-14
Michał Kaźmierczak - Michał Sobolewski
15-21 11-21
Michał Sobolewski - Kamil Zawada
21-16 21-19
Michał Sobolewski - Kacper Zychowicz
21-4 21-9
Michał Sobolewski- Wojciech Sajdok
21-12 15-21 21-9
 
Debel Mężczyzn ELITA
Partnerem Michała Sobolewskiego był Naestor Gabrysiak z UKS Kometa Sianów w końcowej klasyfikacji uplasowali się na szóstym miejscu.
WYNIKI:
Mecz o szóste miejsce:
Damian Jaśkowiak/Bartosz Szukała - Nestor Gabrysiak/Michał Sobolewski
21-14 21-15
Pozostałe rezultaty tej pary:
Nestor Gabrysiak/Michał Sobolewski - Franciszek Kamiński/Kacper Zychowicz
21-15 21-17
Bartosz Frontczak/Adrian Jaśkowiak - Nestor Gabrysiak/Michał Sobolewski
6-21 17-21
Nestor Gabrysiak/Michał Sobolewski - Mateusz Pietruszka/Michał Walentek
19-21 21-18 20-22
Rafał Hawel/Wojciech Sajdok - Nestor Gabrysiak/Michał Sobolewski
21-12 21-18
 
W kategorii Junior BS U 19 miejsce 14. zajął Maksim Ovchinnikow, a 15. Grzegorz Hołub.
Jak grali nasi zawodnicy:
Adam Bogacz - Maksim Ovchinnikov (SKB Suwałki)
21-18 13-21 22-20
Adam Bibik - Maksim Ovchinnikov
21-23 18-21
Jakub Nawrocki - Maksim Ovchinnikov
21-17 11-21 17-21
mecz o miejsce 13-14
Michał Kosztyło - Maksim Ovchinnikov
21-15 21-19
Grzegorz Hołub - Mateusz Piasecki
21-10 21-14
Grzegorz Hołub - Łukasz Pyrchla
26-24 21-10
Grzegorz Hołub - Michał Kosztyło
6-21 8-21
Grzegorz Hołub - Adam Bibik
11-21 11-21
 
DEBEL Junior (BD U19)
Suwalczanie zagrali o miejsce 7-8.
Grzegorz Hołub/Maksim Ovchinnikov - Jakub Smolak/Bartłomiej Woźniak
21-18 17-21 21-23
Pozostałe rezultaty w tej kategorii:
Grzegorz Hołub/Maksim Ovchinnikov - Jakub Gałązka/Bartosz Grochowski
13-21 13-21
Patryk Kordek/Maciej Matusz - Grzegorz Hołub/Maksim Ovchinnikov
21-11 21-18
Grzegorz Hołub/Maksim Ovchinnikov - Michał Kosztyło/Hubert Zaniewski
14-21 19-21
Grzegorz Hołub/Maksim Ovchinnikov - Jakub Górski/Mateusz Piasecki
 
DZIEWCZĘTA (BS U19)
Finał gra poj. Pań kat. BS U19. Anastasiya Khomich(SKB Suwałki) - Aleksandra Pająk
21-14 21-9
Pozostałe wyniki naszej zawodniczki:
Monika Kania - Anastasiya Khomich
7-21 6-21
Aleksandra Radziszewska - Anastasiya Khomich
17-21 14-21
Wiktoria Szymkowiak - Anastasiya Khomich
7-21 10-21
 
GRA PODWÓJNA PAŃ (GD U19)
Złoto dla Anastazji Khomich i jej partnerki z kortu - Pauliny Hankiewicz.
FINAŁ
Paulina Hankiewicz(ABRM Warszawa)/Anastasiya Khomich (SKB Suwałki) - Dominika Chojnacka/Marcelina Franczuk
21-14 21-13
 
Pozostałe wyniki Anastazji w kat. GS U19
Mariola Jurusik/Marta Tomaszewska - Paulina Hankiewicz/Anastasiya Khomich
3-21 3-21
Paulina Hankiewicz/Anastasiya Khomich - Julia Pławecka/Daria Zimnol
21-11 11-21 21-13
Stanisława Gruszczyńska/Monika Kania - Paulina Hankiewicz/Anastasiya Khomich
9-21 6-21
FINAŁ
Dominika Chojnacka/Marcelina Franczuk - Paulina Hankiewicz/Anastasiya Khomich
 
GRA POJEDYNCZA MŁODZIK (GS U15)
Veronika Stankevich (SKB Suwałki) zagrała w Grand Prix Polski o miejsce 13-16:
Veranika Stankevich (SKB Suwałki) - Oliwia Małecka
21-8 21-16
Veranika Stankevich - Victoria Wojciechowicz
21-7 21-12
Veranika Stankevich - Maria Junczewska
21-17 21-15
Oliwia Niedźwiedzka (SKB Suwałki) - Maja Karwowska
16-21 12-21
Veranika Stankevich - Weronika Aleksandrowicz -
21-5 21-18
 
GRA PODWÓJNA DZIEWCZĄT MŁODZIK (GD U15)
Czwarte miejsce w rywalizacji przypadło parze z Suwałk: Natalii Lenczewskiej/Oliwi Niedźwiedzkiej.
Mecz o trzecie miejsce przegrały:
Natalia Lenczewska/Oliwia Niedźwiedzka - Anna Kotlarska/Nikola Nowińska
9-21 13-21
Pozostałe mecze:
Emilia Jochacy/Karolina Kostyra - Natalia Lenczewska/Oliwia Niedźwiedzka
14-21 11-21
Natalia Lenczewska/Oliwia Niedźwiedzka - Maja Karwowska/Emilia Skrzek
21-13 14-21 21-15
Marta Styczyńska/Aleksandra Węsławowicz - Natalia Lenczewska/Oliwia Niedźwiedzka
21-8 21-9
 
Suwalczanki zagrały także o 9 miejsce:
Viktoriya Pletsiukhova/Veranika Stankevich (SKB Suwałki) - Klaudia Adamus/Paulina Adamus
23-21 21-18
Pozostałe rezultaty suwalskiej pary:
Aleksandra Jacoń/Martyna Tatarek - Viktoriya Pletsiukhova/Veranika Stankevich (SKB Suwałki)
10-21 10-21
Julia Godlejewska/Zofia Redzimska - Viktoriya Pletsiukhova/Veranika Stankevich
8-21 5-21
Zuzanna Dul/Wiktoria Gabrel - Viktoriya Pletsiukhova/Veranika Stankevich
10-21 9-21
 
Gra pojedyncza chłopców (BS U15)
Suwalczanin Dominik Ułanowicz zagrał o miejsce 12-15
Dominik Ułanowicz - Artur Pruszkowski
21-14 22-20
Dominik Ułanowicz - Oskar Szewczuk
21-17 13-21 21-19
 
Pozostałe rezultaty Dominika:
Dominik Ułanowicz (SKB Suwałki) - Jacob Toczek
21-19 11-21 15-21
Dominik Ułanowicz - Jan Wilczak
8-21 12-21
Dominik Ułanowicz - Mikołaj Kraft